Salon opon Pirelli w LA

P Zero World – jest to pierwszy na świcie sklep z oponami, który skupia się na produktach luksusowych. Otwarty został 15 lipca br. w Los Angeles. Podczas otwarcia odbyła się gala z udziałem osób ze świata biznesu i rozrywki.

P Zero World jest położony na bulwarze w Santa Monico niedaleko Beverly Hills. Wyznacza on nowy etap strategii Pirelli Prestige, która koncentruje się na rynku samochodów sportowych, luksusowych oraz klasy premium. Ten segment rynku rozwija się dużo szybciej na świecie niż pozostałe. Dzięki tej strategii Pirelli zapewniło sobie dominację w segmencie oryginalnego wyposażenia w samochodach najwyższej klasy. Opony Pirelli są niemal „szyte na miarę” do konkretnych modeli. Zespół włoskich techników we współpracy z producentami aut opracowuje opony, które będą idealnie dopasowane pod dany samochód.

P Zero World to specjalistyczne doradztwo w zakresie opon i ich użytkowania, wsparcie klienta oraz serwis składający się z trzech stanowisk. Otoczenie jest inspirowane światem sportów motorowych. Powierzchnia obiektu to 8 000 m kw. Wewnątrz możemy zobaczyć ekspozycję opon high performance oraz ultra high performance. Klienci P Zero World będą mogli skorzystać z baru espresso oraz luksusowej poczekalni.

Nowy sklep i jego koncepcja ma być wzorem dla następnych prestiżowych centrów oponiarskich Pirelli na świecie. Ich lokalizacje zostaną wybrane przy zastosowaniu najbardziej wyszukanych narzędzi geomarketingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *